Maria Canals nackt - 🧡 anna maria mühe nackt : u/james_abused

Maria Canals  nackt

Canals  nackt Maria Concurs Maria

Canals  nackt Maria BinlogChange(MariaDB) ·

Canals  nackt Maria

Canals  nackt Maria

Canals  nackt Maria

Canals  nackt Maria

Canals  nackt Maria

Canals  nackt Maria

Canals  nackt Maria

Canals  nackt Maria

Purvin 1974 1st prize 2nd prize by unanimity 2nd prize Not awarded Blanca Bodalla Akira Imai Pierre Réach 1975 1st prize 2nd prize men 2nd prize women Not awarded Raimondo Campisi Marioaran Trifan Roberto Capello 1976 1st prize 2nd prize Yasuto Sugimoto 1977 1st prize 2nd prize 3rd prize Chung-Myung Kim Silvia Natiello Carmen Or 1978 1st prize 2nd prize 3rd prize Erik Berchot Ruriko Kikuchi 1979 1st prize 2nd prize 3rd prize Not awarded Mario Bosselli Christine Kiss 1980 1st prize 2nd prize 3rd prize Yuri Rosum Akos Hernadi 1981 1st prize 2nd prize 3rd prize Not awarded Kazuoki Fujii Michel Gal 1982 1st prize 2nd prize 3rd prize Hiromi Okada Karoly Mocsari Yuki Matsuzawa 1983 1st prize 2nd prize 3rd prize Special prize Not awarded Antonella Vignali Marcelino López Domínguez Kyoko Koyama 1984 1st prize 2nd prize 3rd prize Not awarded Rie Konishi Galina Vratcheva Pascal Le Corre 1985 1st prize 2nd prize 3rd prize Not awarded Constantin Sandu 1986 1st prize 2nd prize 3rd prize Special prize Chiharu Sakai Carole Carniel Nobuyuki Nagaoka Ignacio Marín Bocanegra 1987 1st prize 2nd prize 3rd prize Not awarded Christopher Oakden Keiko Nakai 1988 1st prize 2nd prize 3rd prize Special prize Zhong Xu Junko Saito José Ramón Méndez Menéndez 1989 1st prize 2nd prize 3rd prize Special prize Gerardo Vila Christophe Simonet Yukiko Hori Miquel Jorba Picañol 1990 1st prize 2nd prize 3rd prize Mathieu Papadiamandis Not awarded Andrei Fadeev 1991 1st prize 2nd prize 3rd prize Yuri Martinov Yuko Nakamichi Eva-Maria Rieckert 1992 1st prize 2nd prize 3rd prize Akiko Kato Tomoko Doi 1993 1st prize 2nd prize 3rd prize Amir Katz Rafal Luszczewski 1994 1st prize 2nd prize 3rd prize Sviatoslav Lips Dmitri Morozov Frederik Lagarde Yoko Takemura 1995 1st prize 2nd prize 3rd prize Won Kim Keiji Serizawa Yulia Botchkovskaia Birgita Wollenweber 1996 1st prize 2nd prize 3rd prize Not awarded Jan Gottlieb Jiracek Saar Ahuvia Kiyo Wada 1997 1st prize 2nd prize 3rd prize Special prize Not awarded Elina Hata Li Wang Young-Ha Chung Ayako Kawai 1998 1st prize 2nd prize 3rd prize Special prize Peter Koczor Takahiro Mita Miwako Takeda Vincent Larderet Anthony Zerpa-Falcon 1999 1st prize 2nd prize 3rd prize Ayako Kimura Sung-Hoon Hwang 2000 1st prize 2nd prize 3rd prize Yusuke Kikuchi Ferenc Vizi Piotr Kupka Fabrice Lanoë 2001 1st prize 2nd prize 3rd prize Mel Adkins Mayako Asada Ekaterina Krivokochenko 2002 1st prize 2nd prize 3rd prize Viv McLean Yun-Yang Lee Kook Hee Hong 2003 1st prize 2nd prize 3rd prize Inesa Synkevich Yosuke Niino Sowon Hwang 2004 1st prize 2nd prize 3rd prize Piotr Machnik Yi-Chih Lu Matei Varga 2005 1st prize 2nd prize 3rd prize Yukiko Akagi Fumiyo Kawamura 2006 1st prize 2nd prize 3rd prize José Enrique Bagaría Villazán Mi-Yeon I 2007 1st prize 2nd prize Veronika Böhmova Marisa Gupta 2008 1st prize 2nd prize 3rd prize Ilya Maksimov Jun Ishimura 2009 1st prize 2nd prize 3rd prize Jong Yun Kim Scipione Sangiovanni 2010 1st prize 2nd prize 3rd prize Denis Zhdanov Marko Hilpo 1st prize 2nd prize 3rd prize Mateusz Borowiak Alexey Lebedev Alexey Chernov 1st prize 2nd prize 3rd prize Nozomi Nakagiri 1st prize 2nd prize 3rd prize Tomoaki Yoshida Haejae Kim 2014 1st prize 2nd prize 3rd prize Regina Chernychko Sergey Belyavskiy Tatiana Chernichka 2015 1st prize 2nd prize 3rd prize Danylo Saienko Minsung Lee Caterina Grewe 2016 1st prize 2nd prize 3rd prize Hiroo Sato Shiori Kuwahara Yutong Sun 2017 1st prize 2nd prize 3rd prize Levon Avagyan Hit Yat Tsang Anastasia Rizikov 2018 1st prize 2nd prize 3rd prize Evgeny Konnov Luke Jones Alexey Sychev 2019 1st prize 2nd prize 3rd prize Daumants Liepinš Aleksandr Klyuchko Ka Jeng Wong 2021 - 1st prize - Sandro Gegechkori Georgia 2nd prize - Ziming Ren China 3rd prize - Rafael Kyrychenko Portugal Chamber Music 1970—87 and Duo-Sonatas 1996 and later 1970 1st prize Fernando Puchol and Pedro León 1973 1st prize 2nd prize by unanimity Not awarded Dieter Lallinger and Jürgen Besig 1980 1st prize 2nd prize 3rd prize Roland Straumer and Olaf Dressler Izumi Komoriya and Taisuko Yamashita Juan Llinares and Ludovica Mosca 1987 1st prize 2nd prize 3rd prize and Gerald Fauth Senoko Numata and Akemi Tadenuma Pierre Luc Denuit and Sylvie Barret 1996 1st prize 2nd prize 3rd prize Avi Downes and Shana Downes Aya Yoshii and Yoko Yoshihara Maria Belousova and Katarzyna Ewald 1999 1st prize 2nd prize 3rd prize and Justus Grimm Akiko Okabe and Yuko Aragaki Isabel Gabbe and Leslie Riva Kyoko Sasaki and Eriko Iso 2004 1st prize 2nd prize 3rd prize Eung Soo Kim and Moon Young Chae Igor Bobowitsch and Elena Kolesnichenko Julien Beaudiment and Laetitia Bougnol Katia Novell and Flute 1968 1st prize 2nd prize Not awarded Lô Angelloz Teresita Frey 1972 1st prize 2nd prize Not awarded Christine Turellier Edelgard Seeman 1978 1st prize 2nd prize 3rd prize Not awarded Masayoshi Enokida 1983 1st prize 2nd prize 3rd prize Special Prize Erika Sebök Motoaki Kato Monika Hegedüs Vicenç Prats 1988 1st prize 2nd prize 3rd prize Dita Krenberga Christel Rayneau Natalia Setchkareva Iren More 1994 1st prize 2nd prize 3rd prize Natalia Danilina Atsuko Koga Maryse Graciet 1998 1st prize 2nd prize 3rd prize Olesia Tertychnaia Christian Farroni Kaori Fujii Dejan Gavric 2001 1st prize 2nd prize 3rd prize Francesca Canali Hyun-im Yoon Petra Orgl Guitar 1969 1st prize 2nd prize Not awarded Wolfgang Lendle 1974 1st prize 2nd prize 3rd prize Marie Thérèse Ghirardi Dagoberto Linhares 1979 1st prize 2nd prize 3rd prize Leonardo Palacios William Waters Guillermo Pérez 1981 1st prize 2nd prize 3rd prize Gabriel García Santos Nicholas Petrou 1985 1st prize 2nd prize 3rd prize Stefano Cardi Han Jonkers Keiko Fujii 1989 1st prize 2nd prize 3rd prize Esther-Helena Steenbergen István Römer Vladimir Tervo 1992 1st prize 2nd prize 3rd prize George Vassilev Xavier Coll Daisuke Suzuki 1997 1st prize 2nd prize 3rd prize Sara Gianfelici Lorenzo Micheli Percussion 1982 1st prize 2nd prize 3rd prize Special prize Not awarded Axel Fries Shin-ichi Ueno Jordi Mestres Peter Sadlo Santiago Molas 1990 1st prize 2nd prize 3rd prize Ramón Alsina Armin Weigert Stefan Eblenkamp Ignasi Vila Trio 2009 1st prize 2nd prize 3rd prize Trio Demian Trio Quintillian Trio Monte Violin 1964 1st prize Rubén González 1967 1st prize 1971 1st prize Ernst Kovacic 1975 1st prize 2nd prize men Eugen Sârbu women Yukari Tate Rasma Liélmane 1979 1st prize 2nd prize 3rd prize Not awarded Véronique Bogaerts Berthilde Dufour 1984 1st prize 2nd prize 3rd prize Special Prize Stéphane L.

En celebrar el seu 40 aniversari, podem afirmar que, del concurs, han sorgit molts intèrprets de primera categoria, cosa que ha contribuït a expandir arreu el prestigi de la realitat artística barcelonina.




2022 a.fod4.com.s3-website-us-east-1.amazonaws.com Maria Canals nackt